Cena: 0,00 zł
Reklama

Koszyk  

jest pusty

Moje konto


Newsletter

Wpisz swój e-mail, aby być na bieżąco informowany o nowościach w naszym internetowym sklepie z obuwiem.

Język - Waluta

Czas realizacji zamówień

Każdy produkt w naszym sklepie ma określony czas realizacji.Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych.Oznacza to dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świat.

 

Na czas realizacji mają wpływ takie czynniki jak stan naszych magazynów, spodziewane dostawy, stany magazynów naszych partnerów, czas dostawy firm kurierskich. Firmy kurierskie gwarantują dostarczenie towaru w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w strefach miejskich oraz do 48 godzin w strefach poza miejskich (szczególnie miejscach oddalonych od oddziałów firm kurierskich).

 

Czas realizacji prezentowany na stronie jest wartością przybliżoną. W związku z wieloma czynnikami mającymi wpływ na dostarczenie towaru możliwe są różnice w czasie prezentowanym w systemie, a rzeczywisty czasem realizacji. W przypadku możliwych opóźnień nasi konsultanci będą informować Państwa o możliwej zmianie czasu realizacji.

 

Czas realizacji jak i dostępność może się zmienić już po złożeniu zamówienia. Ma na to wpływ ilość dostępnego towaru. Wpływające zamówienie rezerwuje towar. W momencie kiedy zamówień wpłynie więcej niż dostępnego towaru realizowane one są według kolejności zamówień.


Strona głównaStrona główna