Cena: 0,00 zł
Reklama

Koszyk  

jest pusty

Moje konto


Newsletter

Wpisz swój e-mail, aby być na bieżąco informowany o nowościach w naszym internetowym sklepie z obuwiem.

Język - Waluta

Bezpieczne zakupy

Wielu ludzi przed zakupami w sieci powstrzymuje brak pewności oraz tytuły prasowe donoszące o nierzetelności e-sprzedawców. Tak jak w każdej dziedzinie życia tak i w e-commerce można spotkać się z nierzetelnością.

 

Pewność dokonywanych zakupów w naszym sklepie gwarantują wysokie standardy obsługi klienta jak i przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w Polsce jak i w Unii Europejskiej.

Każda wysyłana przez nas paczka jest pakowana ze szczególną uwagą , a przede wszystkim ubezpieczona. W razie zaginięcia lub zniszczenia paczki natychmiast wysyłamy kolejną.

W przypadku braku identycznego towaru zwracamy niezwłocznie pieniądze lub proponujemy

 inny podobny produkt za zgodą klienta.

 

Każdy klient ma możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze. Szczególnie stanu jej opakowania przed podpisaniem listu przewozowego, a następnie w obecności kuriera zawartości paczki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub niezgodności należy spisać protokół oraz niezwłocznie poinformować naszą firmę o zaistniałej sytuacji.

 

Zgodnie z art. 7 Ustawy z dnie 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów każdy klient dokonujący zakupu poza lokalem przedsiębiorstwa ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty doręczenia paczki bez podania przyczyn.

 

Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu e-tamaris.pl są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówień i obsługi klienta dane te nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem danych udostępnianych jednorazowo firmom transportowym,bankom i firmom kredytowym w celu obsługi dostawy oraz płatności związanych z zamówieniami klienta. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)..


Strona głównaStrona główna